poster

Dark Minds

Aardvark (2017)

Драма | САД
Режисер: Brian Shoaf

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.5/10
Оценка на корисникот: 10/10

Содржина

A therapist tries to help a troubled patient whose hallucinations start to become increasingly violent. Complications soon arise when she develops a budding romance with the man's estranged brother.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
  • Сончева ноќ (2019)

    image
    Студентката по сликарство Френсис се откажува од престижниот стан за сликари за да му се придружи на своето момче Роберт на неговата задача во Јапонија. Но,...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.