рејтинг: 8.2/10
Оценка на корисникот: 8.2/10
(10 гласови)

Содржина

Три дечака, браќа Младен и Жељко и њихов пријатељ Ивица, добију на спортској прогнози милион динара и планирају да потроше новац у току летовања, маштајуќи о куповини брода и гусарењу. Препродавачи карата Тигар и Жути прате дечаке, од Загреба па до мора, покушавајуќи да им отму новац...

Слики

Милиони на отокуМилиони на отоку

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.