poster

Kill Me Gently

Ubij Me Nežno (1979)

Криминал | Југославија
Режисер: Boštjan Hladnik

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата

Содржина

An old house by the sea is the scene of a number of puzzling crimes and deaths. The whole complex web is, in fact, the invention of Auntie who lives in the house and translates crime stories.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.