рејтинг: 9.1/10
Оценка на корисникот: 9.8/10
(5 гласови)

Содржина

Необични сако прича је о скромном чиновнику чији ќе се живот промијенити након што му тајанствени кројач сашије сако који ќе му уз благостање донијети и велике моралне двојбе.

Слики

Необични сакоНеобични сако

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.