poster

Who Invited Charlie?

(2022)

Режисер: Xavier Manrique

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.5/10

Содржина

Follows a New York City family hiding out in the Hamptons whose bubble is popped when a Bloody Mary-swilling, pot-smoking 'Charlie' comes to bring a lifetime of hurt that might heal them all.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.