poster

Дечки против цура

Boys vs. Girls (2019)

Комедија | Канада
Режисер: Michael Stasko

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.4/10

Содржина

Тијеком масовног затварања тинејџерских кампова диљем САД-а, један од њих, камп Китцхикеwана, подузима економски неопходан корак да угости мушку и женску младеж. Резултират ќе то још невиѓеним сукобом сполова.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.