poster

Reality

Réalité (2014)

Комедија | Белгија, Франција, САД
Режисер: Quentin Dupieux

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.9/10

Содржина

A wanna-be director is given 48 hours by a producer to find the best groan of pain, worthy of an Oscar, as the only condition to back his film.

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.