Black Holes

Black Holes (2017)

Анимација | Франција, САД

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.0/10

Содржина

Dave is about to lead the first mission to Mars when he’s teamed up with a sentient melon, who claims to be the reincarnation of a fashion designer, upstaging his big moment and driving him to the brink of madness.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.