Daitona

Daitona (2019)

Комедија | Италија
Режисер: Lorenzo Giovenga

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 7.3/10

Содржина

Twenty-four hours in the life of Loris Daitona. He is a former best-selling author, who had published his only novel when he was only sixteen.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.