Like Cotton Twines

Like Cotton Twines (2016)

Драма | Гана, САД
Режисер: Leila Djansi

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 7.7/10

Содржина

An American volunteer teaching in a school in Africa must save one of his students, a 14 year old girl from religious slavery.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.