Божиќ без длаке на језику

Christmas, No Filter (2022)

Семеен | САД

рејтинг: 5.5/10

Содржина

Средното дете Беки, кое се чувствува запоставено од своето семејство, на Бадник посакува желба нејзиното семејство навистина да ја слушне. Сите нејзини внатрешни мисли и фрустрации почнуваат да излегуваат на виделина кога таа ненамерно почнува да им кажува на сите што навистина мисли.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.