Содржина

I'm in the South of France. My base? The high-tech testing ground for Formula One Circuit Paul Ricard. My mission? To find find my favorite car of the year. There's a pair of Ferraris, the V12, 6.3 liter FF and the 458. There's th...

Улоги
Сцеарист:
Продуцент: Ian Brown, Paul Hembury, Brian Klein
времетраење: 66 мин

Слики

Clarkson: Powered Up

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.