SERIALE

 • Fiks fare Festiv

  e premte

  1.7.22

  20:10

  Fiks fare Festiv

  Fiks Fare

  Programi i pare investigativ ne median shqiptare fokusuar ne korrupsionin e padrejtesite, trafikimin e abuzimet me pushtetin te cdo qeverie ne pushtet, problemet ekonomike, sociale, hallet e ndryshme te njerezve, etj....

 • Fara e flliqt

  e premte

  1.7.22

  21:30

  Fara e flliqt

  Fara e Flliqt (2020)

  Liridoni & Gixha vijnë me fragmente të ndryshme, ironi, humor, fjalor tjetër, por mbi të gjitha plot situata komike.

 • Friends

  e premte

  1.7.22

  23:05

  Friends

  Friends (1994)

  Rejcell nderron mendje per lidhjen e saj me Denin per shkak te marredhenies se tij me motren. Fibi eshte e vendosur te shperndaje gezim ne gjithe qytetin duke mbledhur ndihma, por ajo nevrikoset kur njerezit i hedhin...

 • Fiks fare

  e shtunë

  2.7.22

  01:00

  Fiks fare

  Fiks Fare

  Programi i pare investigativ ne median shqiptare fokusuar ne korrupsionin e padrejtesite, trafikimin e abuzimet me pushtetin te cdo qeverie ne pushtet, problemet ekonomike, sociale, hallet e ndryshme te njerezve, etj....

 • Fara e Flliqt

  e shtunë

  2.7.22

  05:20

  Fara e Flliqt

  Fara e Flliqt (2020)

 • Fiks fare

  e shtunë

  2.7.22

  06:25

  Fiks fare

  Fiks Fare

  Programi i pare investigativ ne median shqiptare fokusuar ne korrupsionin e padrejtesite, trafikimin e abuzimet me pushtetin te cdo qeverie ne pushtet, problemet ekonomike, sociale, hallet e ndryshme te njerezve, etj....

 • 7 xhuxhat

  e shtunë

  2.7.22

  07:25

  7 xhuxhat

  The 7D (2014)

  Ata janë 7 xhuxhat më të famshë në botë. Ata jetojnë në Xhollivud, aty ku ka një mbretëreshë gazmore por edhe armiqtë janë gjithandej. Ndiqni aventurat e heronjve tuaj më të rinj.

 • Friends

  e shtunë

  2.7.22

  08:25

  Friends

  Friends (1994)

  Monika fillon te dale me Cendlerin, me shefin dhe gruan e tij. Por Monika meson qe Cendleri ka nje personalitet acarues kur eshte ne shoqerine e shefit. Rosi meson qe Emili do te martohet dhe nga trishtimi lidhet me...

 • Fara e Flliqt

  e shtunë

  2.7.22

  13:25

  Fara e Flliqt

  Fara e Flliqt (2020)

 • Friends

  e shtunë

  2.7.22

  22:35

  Friends

  Friends (1994)

 • 7 xhuxhat

  e diel

  3.7.22

  07:25

  7 xhuxhat

  The 7D (2014)

  Ata janë 7 xhuxhat më të famshë në botë. Ata jetojnë në Xhollivud, aty ku ka një mbretëreshë gazmore por edhe armiqtë janë gjithandej. Ndiqni aventurat e heronjve tuaj më të rinj.

 • Friends

  e diel

  3.7.22

  08:30

  Friends

  Friends (1994)

  Në ditën e Shën Valentinit, Cendlëri zbulon mrekullinë e lindjes duke parë një video shumë grafike.

 • Fiks fare

  e hënë

  4.7.22

  20:10

  Fiks fare

  Fiks Fare

  Programi i pare investigativ ne median shqiptare fokusuar ne korrupsionin e padrejtesite, trafikimin e abuzimet me pushtetin te cdo qeverie ne pushtet, problemet ekonomike, sociale, hallet e ndryshme te njerezve, etj....

 • Fiks fare

  e martë

  5.7.22

  01:00

  Fiks fare

  Fiks Fare

  Programi i pare investigativ ne median shqiptare fokusuar ne korrupsionin e padrejtesite, trafikimin e abuzimet me pushtetin te cdo qeverie ne pushtet, problemet ekonomike, sociale, hallet e ndryshme te njerezve, etj....

 • Fiks fare

  e martë

  5.7.22

  06:00

  Fiks fare

  Fiks Fare

  Programi i pare investigativ ne median shqiptare fokusuar ne korrupsionin e padrejtesite, trafikimin e abuzimet me pushtetin te cdo qeverie ne pushtet, problemet ekonomike, sociale, hallet e ndryshme te njerezve, etj....

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.