SERIALE Faqja 1

 • Shije Shtepie

  e hënë

  4.12.23

  09:00

  Shije Shtepie

  Shije shtepie

  Emision edukues - informues - argetues me zn.Tefta dhe Katerina Trungu. Cdo dit me recetat e thjeshta dhe mbi te gjitha ekonomike te Zj.Vjollca duke edukuar amvisat si te ushqehemi shndetshm. Rubrika te ndryshme me te...

 • STOP

  e hënë

  4.12.23

  09:30

  STOP

  Stop

  Aktualiteti shqiptar "alla Stop", problematika e njerëzve të thjeshtë, që pasi kanë trokitur në të gjitha dyert, gjejnë zgjidhje vetëm në "Stop", video-kamera të fshehta, që denoncojnë e demaskojnë korrupsionin,...

 • RTK 4 - Dokumentarë

  e hënë

  4.12.23

  10:00

  RTK 4 - Dokumentarë

  RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  RTK 4 është pjesë e Radio Televizionit të Kosovës (RTK), një transmetues publik. Programi i tij kryesor janë dokumentarë, filma dhe seriale të prodhuara në vend.

 • Mutfak Bahane

  e hënë

  4.12.23

  10:00

  Mutfak Bahane

  Mutfak Bahane (2021)

 • Mozaik

  e hënë

  4.12.23

  10:00

  Mozaik

  Mozaik

  RTK Mozaik...

 • RREZE DRITE - serial

  e hënë

  4.12.23

  10:10

  RREZE DRITE - serial

  Bir Küçük Gün Işığı (2022)

  An emotional story with the motto: "You don't know, maybe the greatest gift is the pain you think you can't stand..." Wedding planner Elif (Seray Kaya) has been married to Hakan (Yigit Yapici) since her school years...

 • Kulturni mozaik

  e hënë

  4.12.23

  10:45

  Kulturni mozaik

  Kulturni mozaik

  Kulturni mozaik...

 • Shtepia ime, fati im

  e hënë

  4.12.23

  11:00

  Shtepia ime, fati im

  Doğduğun Ev Kaderindir (2019)

  Bazuar ne nje ngjarje te vertete...Cfare mund t'a detyroje nje nene te "braktise" vajzen e saj dhe ta lere ate ne nje shtepi tjeter? Zejnep ndodhet gjithmone ne mes te dy boteve krejt te ndryshme. Nje udhetim per te...

 • DASHURI BARDH E ZI

  e hënë

  4.12.23

  11:25

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

 • Kampionet..

  e hënë

  4.12.23

  12:00

  Kampionet..

  Kampionët

 • Esra Erol'da

  e hënë

  4.12.23

  12:00

  Esra Erol'da

  Esra Erol'da (2009)

 • A Live

  e hënë

  4.12.23

  12:00

  A Live

  A Live

  Magazine ditore informative.

 • RTK 4 - Dokumentarë

  e hënë

  4.12.23

  12:00

  RTK 4 - Dokumentarë

  RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  RTK 4 është pjesë e Radio Televizionit të Kosovës (RTK), një transmetues publik. Programi i tij kryesor janë dokumentarë, filma dhe seriale të prodhuara në vend.

 • Rudina

  e hënë

  4.12.23

  12:00

  Rudina

  Rudina

  Një e show argëtues dhe informativ nga Rudina Magjistari, që e shoqeron çdo pasdite familjet shqiptare me të e ftuar të e shumtë e VIP, por dhe njerez të e thjeshte me historitë e e tyre personale.

 • Trajanje

  e hënë

  4.12.23

  12:10

  Trajanje

  Trajanje

Emri « 1 2 3 ... 29 30 31 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.