SERIALE Faqja 1

 • Laboratori i fantazmave

  e shtunë

  13.4.24

  10:00

  Laboratori i fantazmave

  Ghost Lab (2010)

  Vëllezërit Klinge hetojnë terrenet e një parku dëfrimi të braktisur me histori vdekjeprurëse. A janë ende duke përndjekur parkun argëtues fëmijët që vdiqën këtu?

 • Italian Green - Viaggio nell'Italia sostenibile - Puntata del 13/04/2024

  e shtunë

  13.4.24

  10:00

  Italian Green - Viaggio nell'Italia sostenibile - Puntata del 13/04/2024

  Italian Green Viaggio nell'Italia sostenibile (2022)

  Un racconto, fatto con un linguaggio fresco e privo di tecnicismi, delle realtà aziendali italiane che hanno deciso di lavorare e produrre seguendo con attenzione i principi di sostenibilità ambientale.

 • Court Cam

  e shtunë

  13.4.24

  10:00

  Court Cam

  Court Cam (2019)

  A police confrontation with an armed gunman ends with deadly consequences, a no-nonsense judge makes a shocking revelation during sentencing, and a convicted killer explodes in court.

 • Restorantet Fantastike

  e shtunë

  13.4.24

  10:00

  Restorantet Fantastike

  Remarkable Places to Eat (2020)

  Fred Sirieix heads to Marrakesh with TV chef Andi Oliver, whose love of soul food has led to an obsession with the city's rich food heritage. Fred reveals to Andi that he has been to Marrakesh before but has yet to...

 • Fshehur dhe groposur

  e shtunë

  13.4.24

  10:00

  Fshehur dhe groposur

  Shed & Buried (2015)

  Henri dhe Semi vizitojnë dy depo fantastike në Hemshir, ku gjejnë shumë motorë japonez, por mbeten shumë të befasuar. Megjithatë, shitja e projekteve të tyre rezulton shumë e vështirë.

 • Nešto sasvim lično-Puriša Đorđević

  e shtunë

  13.4.24

  10:02

  Nešto sasvim lično-Puriša Đorđević

  Nešto sasvim lično

  Emisija "Nešto sasvim lično" donosim nam prikaz života poznatih književnika i umjetnika.

 • Čovek koji pravi razliku-Džoker, Nikola Jokić

  e shtunë

  13.4.24

  10:08

  Čovek koji pravi razliku-Džoker, Nikola Jokić

  Čovek koji pravi razliku

 • Trashëgimia Kulturore Botërore në 360°

  e shtunë

  13.4.24

  10:10

  Trashëgimia Kulturore Botërore në 360°

  Access 360° World Heritage (2014)

  St Petersburg was a symbol of the Russian empire's golden age, but a dark history has left some of Russia's greatest treasures on the brink.

 • Gara e gjelbër 3

  e shtunë

  13.4.24

  10:10

  Gara e gjelbër 3

  Alaska To Argentina Racing Green (2011)

  Ata janë pjesëtar të një skuadre inxhinierësh të cilët duan të bëjnë ndryshimin. Ata kanë ndërtuar një supermakinë elektrike që është më e mira në botë. Për të vërtetuar se makinat elektrike do të kenë jetëgjatësi,...

 • At Our Neighbour's Table

  e shtunë

  13.4.24

  10:10

  At Our Neighbour's Table

  Cuisines des terroirs (2001)

  Od trpeze Liona, francuske gurmanske prestonice, učeći o šafranu uzgajanom u Iranu ili posete pijaci u Moldaviji, serijal vodi gledaoce u centralna gurmanska mesta i deli sa njima iskustva u pripremanju...

 • For Our Planet

  e shtunë

  13.4.24

  10:15

  For Our Planet

  For Our Planet

  Kids try foods of the future.

 • Sapori e colori

  e shtunë

  13.4.24

  10:15

  Sapori e colori

  Sapori e colori

  Intrattenimento

 • Zuhause im Glück - Unser Einzug in ein neues Leben

  e shtunë

  13.4.24

  10:15

  Zuhause im Glück - Unser Einzug in ein neues Leben

  Zuhause im Glück - Unser Einzug in ein neues Leben (2012)

 • Znanje-imanje

  e shtunë

  13.4.24

  10:18

  Znanje-imanje

  Znanje imanje

  Može li se u budućnost bez tradicije i kako treba ulagati u fabriku pod vedrim nebom? Gde se prepliću, a gde potiru interesi malih i velikih proizvođača i kakva je uloga države u svemu tome? Može li da opstane ako...

 • Court Cam

  e shtunë

  13.4.24

  10:20

  Court Cam

  Court Cam (2019)

  A reckless driver ends up in court after a shocking car chase caught on camera, an obscene screen name gets a defendant in hot water, and a Hollywood actress ends up in jail.

Emri « 1 2 3 ... 262 263 264 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.