poster

Halloween Wars

Halloween Wars (2011)

Familjar, Game-show, Reality show | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 8.0/10

In this four-episode competition series, five teams are comprised of candy makers, pumpkin carvers, and cake decorators. While working together to create the ultimate Halloween themed display, the competition becomes fierce. One team is eliminated each week and the winner takes home $50,000.

REKOMANDIMET
 • Hacking the System (2014)

  image
  Brian Brushwood made a career thinking like a criminal and now he is here to show us how to avoid people who cheat the system. Also, he will guide us through...
 • My Cat From Hell (2011)

  image
  Xheksoni trajton macet që nuk sillen mirë. Ai ndihmon njerëzit që të përballen me mace që kam probleme përshtatjeje.
 • Slagalica

  image
  TV Slagalica je kviz sa najdužom tradicijom na Balkanu i jedna od najgledanijih televizijskih emisija u Srbiji. Uz ovaj, najpopularniji porodični kviz,...
 • Stigni me ako znaš (2020)

  image
  U petak, 6. marta, u 22 časa, na Prvom programu RTS počinje novi originalni kviz „Stigni me ako znaš“, koji vodi Kristina Radenković. Znanje, sreća, taktika i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.