poster

Silver Spoons

Silver Spoons (1982)

Komedi, Familjar | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.1/10

Ricky Stratton is a spoiled rich kid who lives the life that many kids dream of, but he still suffers from the problems that many teens do.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.