poster

Laverne DeFazio & Shirley Feeney

Laverne & Shirley (1976)

Komedi, Familjar | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.0/10

The misadventures of two single women in the 1950s and '60s.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.