Claire's a lawyer with her own law firm, single mom to a high school girl and amateur sleuth solving murder mysteries. Assistant DA Miles is her friend. Her mom's a lawyer.

Ishte në kanal:

RAI 2  

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.