What should we know about major storms? How should we prepare for a world where the only thing that’s predictable, is unpredictability? This series answers some of these questions, with an in-depth look at the increase in major weather events, and their consequences with our panel of experts and meteorologists. So pack your survival gear, there's some extreme weather ahead!

Ishte në kanal:

BBC Earth  

REKOMANDIMET
 • The Yorkshire Vet (2015)

  image
  Documentary series following the work of the staff of Skeldale Veterinary Centre in Thirsk, North Yorkshire - once the practice of James Herriot.
 • Planeti Tokë (2006)

  image
  Përjetoni botën nga këndvështrimi i vetë kafshëve. Nga spektakli magjepsës i jetës së egër deri te takime intime, sezoni i dytë i Planetit Tokë ju sjell më afër...
 • Aventurë në Rrugën e Mëndafshit (2018)

  image
  Ndiqni Xhoana Lumlij në një udhëtim madhështor. Ajo ka vendosur të përshkojë itinerarin e rrugës legjendare të mëndafshit. 7000 km që kanë ndihmuar në përhapjen e...
 • Religijski program

  image
  Pratite zanimljivije sadržaje koji nastoje približiti vjerovanja, duhovnost i kulturu naroda, koji vijekovima žive na prostoru Balkana.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.