MILENA TSCHARNTKE

Aktor:

 1. ...
  Verena
 2. ...
  Judith Kuegler - child
 3. ...
  Jessy
 4. ...
  Carola Rösler
 5. ...
  Isy
 6. 6. Raus (2018), Film
  ...
  Judith
 7. ...
  Eva
 8. ...
  Anni
 9. 12. The Witnesses (2021), seriale
  ...
  Theresa Stern
 10. ...
  Cecile Jensen
 11. ...
  Sophie Bergmann
 12. ...
  Prinzessin Matilda
 13. ...
  Johanna
 14. 17. Dear Vivi (2022), seriale
  ...
  Luisa

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.