We Are the Wave

Wir Sind Die Welle (2019)

Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.2/10

A mysterious classmate leads four idealistic teens in a revolt against a rising tide of nationalistic fervor, but their movement takes a dark turn.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.