poster

Radio Home

Radio Heimat (2016)

Komedi, Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.3/10

PëRMBLEDHJE

The 80s: Four friends in western Germany try to impress girls with bad singing and worse dancing. They find out that to find your significant other it isn't enough to be just a pretty girl, neither it helps to be a showoff.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Barbi dhe Stari në Vista del Mar (2021)

  image
  Barb dhe Star, 40-vjeçare me një shoqëri të ngushtë prej një jete, largohen për hertë të parë nga qyteti i tyre i vogël për të shkuar në vendpushimin "Vista del...
 • Romeo in Pyjamas (1931)

  image
  Jeff wants to get married to Virginia, but Virginia won't marry until her older, hard-to-please sister Angelica gets married off first. Jeff pretends that a shy,...
 • Fraternity Vacation (1985)

  image
  A nerd gains the friendship of two of his frat brothers when his dad offers them his condo for the week in Palm Springs, and also offers the fraternity a hot tub...
 • Wog Boy II (2010)

  image
  Steve 'The Wog Boy' Karamitsis inherits a beach on the resort island of Mykonos from an uncle he's never met.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.