poster

Vajzat e prapa dhe jeta

Die wilden Hühner und das Leben (2009)

Komedi, Familjar, Dramë | Gjermani
Regjia: Vivian Naefe

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.3/10

PëRMBLEDHJE

Sharlota, Freida, Trude, Melanie, Vilma jane pesë mikesha të ngushta. Ndiqni aventurat e tyre ku nuk do të mungojnë të papriturat, të qeshurat dhe shumë emocione...

Fotot

Vajzat e prapa dhe jetaVajzat e prapa dhe jetaVajzat e prapa dhe jetaVajzat e prapa dhe jetaVajzat e prapa dhe jetaVajzat e prapa dhe jetaVajzat e prapa dhe jetaVajzat e prapa dhe jetaVajzat e prapa dhe jetaVajzat e prapa dhe jetaVajzat e prapa dhe jetaVajzat e prapa dhe jetaVajzat e prapa dhe jetaVajzat e prapa dhe jetaVajzat e prapa dhe jetaVajzat e prapa dhe jeta

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Në kohën e duhur (2010)

  image
  Robert Downey Jr., Zach Galifianakis. Pasi humbet avionin dhe i dëshpëruar për të qenë afër gruas shtatzënë, një njeri pranon të udhëtojë me makinë me një të...
 • Udhëtimi i dy vëllezërve (2018)

  image
  Filmi gjerman. Dy vellezër që takohen pas 20 vjetësh, vendosin të bëjnë turin me biçikleta që kishin menduar që fëmijë. Jo më shpejt se 25 km/h, ky udhëtim do t'u...
 • Hektori dhe kërkimi i lumturisë (2014)

  image
  Simon Pegg, Toni Collette. Hektori është një psikiatër që gjendet në udhëkryq, pacientët e tij nuk janë të lumtur dhe ai vetë nuk po bën asgjë në jetë. I lodhur...
 • Charlie chaplin: Ne kerkim te arit (1925)

  image
  Një kërkues shkon në Klondike për të kërkuar ar dhe e gjen atë por edhe më shumë.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.