poster

Të privilegjuarit

Das Privileg (2022)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.7/10

PëRMBLEDHJE

Një adoleshent nga një familje e pasur me histori të trazuar, dhe miqtë e tij që ndjekin një shkollë private elitare, zbulojnë një komplot të errët ndërsa përpiqen t'i japin shpejgim disa ngjarjeve të mbinatyrshme.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mbërritja (1996)

  image
  C.Sheen. Një astronom i cili degjonte ne radio sinjale nga hapesira, nje nate has disa zhurma te çuditshme. Ne kerkim te nje shpjegimi, zbulon nje fakt te...
 • Sindroma e Berlinit (2017)

  image
  Gjatë pushimeve në Berlin, një fotografe australiane takon një të ri karizmatik. Pas një nate pasionante me të, ajo zgjohet e mbyllur në banesën e tij dhe kupton...
 • Karantina 2 (2011)

  image
  Një aeroplan i prekur nga një virus, që i kthen viktimat në vrasës të etur për gjak, futet në karantinë. Tani pasagjerët e mbetur, bashkojnë forcat dhe bëjnë të...
 • Shenjat (2002)

  image
  Mel Gibson. Familja Hess jeton në Pennsylvani. Tek zgjohen një mengjes ata gjejne në oborrin pas shtepise një rreth me diameter mbi 150 metra. Ne emisionet...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.