PëRMBLEDHJE

Dy vëllezër, dy këngëtarë shumë të suksesshëm, planifikojnë koncertin e tyre të parë. Por planet s'do të shkojnë sipas planifikimeve, pasi njëri prej tyre do të bjerë në dashuri...

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shoqërueset e nuses (2011)

  image
  Kristen Wiig, Maya Rudolph. Jeta e Enit, po shkon si mos më keq. Por kur zbulon se shoqja e saj më e mirë do të martohet, ajo nuk ka zgjidhje tjetër përveçse të...
 • Mysafire në qytet (2009)

  image
  Renée Zellweger, Harry Connick Jr. Një drejtuese biznesi ambicioze nga Majemi, e cila adhuron jetën në shoqërinë e lartë, shkon në një qytezë në Minesota dhe...
 • Një Burrë i Përkryer (1999)

  image
  Sër Robert Chiltern është një ministër i suksesshëm i qeverisë, dhe ka një grua të dashur. Ai rrezikon ti humbasë të gjitha këto kur znj.Cheveley shfaqet në...
 • Luftë mes nusesh (2009)

  image
  Kate Hudson, Anne Hathaway. Pas një gabimi që cakton të njëjtën ditë për dasmat e tyre, dy shoqe të pandara i deklarojnë njëra tjetrës një 'luftë' të hapur, ku...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.