poster

Das Märchen vom Frosch und der goldenen Kugel

Das Märchen vom Frosch und der goldenen Kugel (2022)

Fantazi, Familjar | Gjermani, Çeki
Regjia: The Chau Ngo

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion

PëRMBLEDHJE

The brothers Gai and Teo, trickster robbers, hope to strike big when king Theoderich receives suitors for his firstborn tomcat daughter Griseldis. Gai masquerades as the heroic prince of a fictitious kingdom and doe sell in the te...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.