poster

It's for Your Own Good

Es ist zu deinem Besten (2020)

Komedi, Romancë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10

PëRMBLEDHJE

Three fathers who are also brothers-in-law make a pact to save their daughters from their boyfriends.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Vetëm Seks (2003)

  image
  Në çdo lidhje njëri mban peshën më të madhe. Jerry, i cili ka rënë në dashuri me shikim të parë me Amandën, lë të dashurën për të. Por ka nevojë për këshilla....
 • 11 gra në Paris (2014)

  image
  Filmi francez. Historia e 11 grave parisiene, secila me problemet e karrierës, dashurisë dhe fëmijëve, por që, pavarësisht shqetësimeve, duken gjithmonë elegante....
 • Sekreti I Suksesit Tim (1987)

  image
  Brantley Foster, a well-educated kid from Kansas, has always dreamed of making it big in New York. On his first work day in New York, he is fired in a hostile...
 • Mjaft me dashuri (2003)

  image
  Rene Zellweger, Ewan McGregor. Kjo komedi romantike na çon në Nju Jorkun e vitit 1962, ku një gazetar me famën e një Don Zhuani duket se po dashurohet marrëzisht...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.