PëRMBLEDHJE

"Sandy McCartney", a thirteen year-old London schoolboy is picked as exchange student by the German couple Erik and Charlotte Neufund, who took the teacher's cue to enter the program, desperately seeking a friend fro troublesome, ...

Fotot

Un'amicizia al curry

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.