poster

Die Toten am Meer

Die Toten am Meer (2020)

Krim, Dramë, Mister | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.2/10

PëRMBLEDHJE

Macabre women bodies are found in the dunes of Husum. The crime series bears the signature of the serial killer Eberhard Wernicke, who is in a psychiatric ward. Apparently there appears to be a copycat. Contacting Wernicke and the investigator at the time does not help the inexperienced police commissioner Ria Larsen and the murders continue. But then a man is killed ...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.