Fotot

The ConductorThe ConductorThe ConductorThe ConductorThe ConductorThe ConductorThe ConductorThe Conductor

Rishikime


Rishikuar nga Miso
e premte, 10 prill 2020 8:03 e pasdites
Lep i poučan film, dobra muzika, vredi pogledati !
Pelqe rishikimin
0 Komentet

REKOMANDIMET
 • Mari Kyri, gruaja që ndryshoi botën (2019)

  image
  Rosamund Pike. Historia e vërtetë e pabesueshme e Mari Kyrisë, shkëncëtares së apasionuar dhe gruas së parë që u nderua me çmim Nobel për punën e saj mbi...
 • Bankieri (2020)

  image
  Anthony Mackie, Samuel L. Jackson. Në Amerikën e viteve '60, dy afaristë me ngjyrë hartojnë një plan gjenial biznesi për të luftuar racizmin në tregun e pasurive...
 • Koko para Shanelit (2009)

  image
  Një portret magjepës i legjendares Coco Chanel, diktatores revolucionare të modës. Ishte pikërisht ajo që i lejoi gratë të mbanin flokët të prera shkurt,...
 • Fjalët magjike:Historia e J.K.Rowling (2011)

  image
  Jeta e shkrimtares së romanit 'best-seller' për fëmijë 'Harry Potter', e njohur si J.K.Rowling. Si lindi ideja dhe nga u frymezua shkrimtarja e njohur nga fëmijët...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.