Vlerësimi: 6.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(2 Voto)

PëRMBLEDHJE

Biznesmeni Sem Stoun planifikon që të vrasë gruan e tij të tmerrshme, për ti marrë paratë dhe për tu martuar më pas me të dashurën e tij. Ai smund ti besojë fatit kur gruan e tij e rrëmbejnë Keni dhe Sendi Kesler, të cilët donin të hakmerreshin ndaj Semit për shkak se ai u kishte vjedhur të gjitha kursimet e tyre. Kur Barbara merr vesh se çfarë i kishte bërë Semi këtij çifti dhe kupton se ai nuk bën asgjë për ta liruar atë, miqësohet me rrëmbyesit dhe vendos ti japë atij një mësim të mirë.

Fotot

Ju lutem, vriteni gruan timeJu lutem, vriteni gruan timeJu lutem, vriteni gruan timeJu lutem, vriteni gruan time

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mjeshtret e mashtrimit (2019)

  image
  Anne Hathaway, Rebel Wilson. Dy mjeshtre të artit të mashtrimit, njëra nga shtresa e ulët dhe tjetra e klasit të lartë, garojnë mes tyre për t'i zhvatur pasurinë...
 • Serial Lover (1998)

  image
  In Paris, on the eve of her 35th birthday, Claire Dostes decides to invite her three boy-friends Sacha Peters, Charles Thiriot and Prince Hakim and her best...
 • Mos më shih, nuk të dëgjoj (1989)

  image
  Një burrë vritet, dy të tjerë janë dëshmitarë. Dëshmitarët janë i verbri që dëgjon vrasësin dhe i shurdhëri që e shikon. Policia mendon se nuk janë dëshmitarë të...
 • Gambit - Vjedhje me stil (2012)

  image
  Colin Firth, Cameron Diaz, Alan Rickman. Një kurator arti, kërkon ndihmën e një bukurosheje nga Teksasi, për t'u hakmarrë kundër shefit të tij që e torturon çdo...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.