poster

Die letzte Flucht

Die letzte Flucht (2015)

Thriller | Gjermani
Regjia: Lars Kraume

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.2/10

PëRMBLEDHJE

Privatermittler Georg Dengler war ein ausgezeichneter Zielfahnder, doch er quittierte den Dienst, weil das BKA ihn kalt stellte. Er zieht nach Stuttgart, um seinem fast erwachsenen Sohn näher zu sein. Sein Versprechen, mit ihm von...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.