Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5/10
(2 Voto)

PëRMBLEDHJE

Një burrë lë një grua, një grua lë një burrë. Të dy takohen për një kohë të shkurtër. Ndryshime të mëdha i presin në fund të këtij udhëtimi.

Fotot

NisjaNisjaNisjaNisjaNisja

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Forrest Gamp (1994)

  image
  Me Tom Hanks në rolin e Forrest Gump: një mashkull i zakonshem, që me shpirtin e tij të paster del se perfaqeson një brez të terë. Një ngjarje e shënuar...
 • What I Did for Love (2006)

  image
  A city lawyer gets a dose of country medicine when he meets his fiancee's parents at Christmastime.
 • Anna Karenina (1997)

  image
  Anna is a young and elegant wife of Mr. Karenin, who is wealthy and old. She meets the handsome Count Vronsky. Anna and Vronsky fall in love with each other, and...
 • And Love Has Vanished (1961)

  image
  A young man falls in love with the girl who he met by accident.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.