Vlerësimi: 6.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.1/10
(38 Voto)

PëRMBLEDHJE

Pasi i shpëtoi policisë, Enigma dhe asistentja e tij, vazhdojnë të terrorizojnë komunitetin me lojrat mizore. Kësaj radhe, kanë rrembyer 1 mjeke dhe duan ta detyrojnë të gjejë 1 kure për agoninë vdekjeprurëse që ka mbërthyer Enigmen.

Fotot

Sharra 3Sharra 3Sharra 3

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.