Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.4/10
(13 Voto)

PëRMBLEDHJE

Ralph, a once-famous screenwriter, is in his seventies and terminally ill. He has two final missions: to be reconciled to his son, Michael, and, secretly, to ensure he is not a burden to his wife, Anna, as he goes "into that good night".

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Druri kombetar (2009)

  image
  Kur Rock ka zgjedhur Sitka bredhin si pema kombëtare e tij, ai dhe babai i tij ngurrojnë të vendosur jashtë në një udhëtim emocionuese ndër-vend nëpër zemër të...
 • Kohët e dikurshme (2014)

  image
  Richard Gere, Ben Vereen, Jena Malone. Një i pastrehë krijon një miqësi te re në një nga spitalet e Nju Jorkut, ndërkohë që përpiqet të riparojë marrëdhënien me...
 • Nje dhunti sheruese (2016)

  image
  Xhejmsi i mbijetoi për mrekulli një rënieje të tmerrshme nga një shkëmb 60 metra i lartë dhe nuk u dëgjua më për të. Megjithatë, tre vjet pas zhdukjes së tij,...
 • KLOVER BEND (2002)

  image
  Gruaja e një polici vritet kur familja e tij ndodh me një grabitje gjatë pushimeve. Për sfidën e babait të tyre gjatë goditjes së pengjeve, fëmijët tani e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.