poster

Superbad

Superbad (2007)

Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Greg Mottola

Vlerësimi: 7.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.2/10
(43 Voto)

PëRMBLEDHJE

Michael Cera, Jonah Hill. Të vendosur për të humbur virgjërinë para se të shkojnë në univeristet, tre shokë fëmijërie pranojnë të blejnë alkool për një festë të madhe dhe kështu fillon nata më e paharruar e jetës së tyre...

Fotot

SuperbadSuperbadSuperbadSuperbadSuperbadSuperbadSuperbadSuperbadSuperbadSuperbadSuperbadSuperbadSuperbad

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shkolla e nates (2018)

  image
  Kevin Hart. Megjithëse Tedi Walker nuk e përfundoi kurrë gjimnazin, arriti të bëhej një agjent i suksesshëm shitjesh. Kur aksidentalisht i vë flakën vendit të...
 • Budapest (2018)

  image
  Two best friends stuck in boring jobs become bachelor party planners in Budapest.
 • Më kënaq (2017)

  image
  Një dramaturg dikur i njohur përpiqet të përfundojë një dramë të re kur e shoqja e braktis duke marrë edhe djalin me vete. I shkatërruar dhe në pamundësi për të...
 • Djem shembullorë (2008)

  image
  Paul Rudd, Seann William Scott. Të detyruar për t'u futur në një program kujdestarie, dy burra të pandreqshëm duhet të mësojnë dy adoleshentë, secili me 'probleme...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.