poster

Brixhet Xhons 2

Bridget Jones: The Edge of Reason (2004)

Komedi, Romancë, Dramë | Mbretëria e Bashkuar, Francë, Gjermani, Irlandë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Beeban Kidron

Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.1/10
(57 Voto)

PëRMBLEDHJE

Renee Zellweger, Hugh Grant, Colin Firth. Duket se Brixhet Xhons, më në fund ka gjetur burrin e ëndrrave. Por përfshirja e ish të dashurit në jetën e saj dhe një sërë dilemash të tjera, do ta çojnë sërish tek ditari...

Fotot

Brixhet Xhons 2Brixhet Xhons 2NBCUBrixhet Xhons 2Brixhet Xhons 2Brixhet Xhons 2Brixhet Xhons 2Brixhet Xhons 2Brixhet Xhons 2Brixhet Xhons 2Brixhet Xhons 2Brixhet Xhons 2Brixhet Xhons 2Brixhet Xhons 2Brixhet Xhons 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • A Night in the Life of Jimmy Reardon (1988)

  image
  A recent high school graduate is faced with two options, either go to a business school where his father wants him to go to, or get a full time job. However he...
 • Nëna ime dhe unë (2015)

  image
  Susan Sarandon, Rose Byrne. Pas vdekjes së bashkëshortit, një grua shpërngulet pranë vajzës dhe fillon të përzihet ne jetën e saj dhe të të tjerëve.
 • Kurrë nuk Eshtë Vonë (2021)

  image
  Një komedi emocionuese për rininë e përjetshme. Pasi pranon me vështirësi të shpërngulet në një shtëpi të moshuarish, një grua gjen atje një grup grash aktive, të...
 • Çeleste dhe Xhesi përgjithmonë (2012)

  image
  Me R.Jones, A.Samberg. Çeleste dhe Xhesi, u martuan të rinj dhe tani që janë rreth të 30-ave, ndodhen në udhëkryq. Ajo mendon se duhet të divorcohen. Por kur ai...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.