Vlerësimi: 7.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.4/10
(32 Voto)

PëRMBLEDHJE

Kapiteni Kirk, niset në një mision në dukje të lehtë. Por përballja me Khan-in, një armik i vjetër, i cili kërkon hakmarrje për vdekjen e të birit, do të rrezikojë jo vetëm jetën e kapitenit, por edhe shkatërrimin e gjithë botës...

Fotot

Star Trek 2 - Zemërimi i KhanitStar Trek 2 - Zemërimi i KhanitStar Trek 2 - Zemërimi i KhanitStar Trek 2 - Zemërimi i KhanitStar Trek 2 - Zemërimi i KhanitStar Trek 2 - Zemërimi i KhanitStar Trek 2 - Zemërimi i KhanitStar Trek 2 - Zemërimi i Khanit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Elementi i pestë (1997)

  image
  B.Willis, G.Oldman, M.Jovovich. Ne vitin 2257, një sferë e madhe rrezikon të shfarosë çdo gjë mbi tokë nëse 4 gurë të lashtë që përfaqësojnë elementet e 'Tokës',...
 • Kapitenia Marvel (2019)

  image
  Brie Larson, Samuel L. Jackson. Në vitin 1995, kur një luftë galaktike arrin Tokën, pilotja Carol Danvers takohet me agjentin e ri Nik Furi, i cili do ta udhëheqë...
 • Bota e ujit (1995)

  image
  K.Costner. Ajsbergët polarë kanë shkrirë dhe bota është mbuluar nga uji. Të mbijetuarit lundrojnë në det në përpjekje për të mbijetuar. Një mutant do të dalë nga...
 • Njeriu-Merimangë: Mbrëmja Studentore (2017)

  image
  Tom Holland, Robert Downey Jr.. Piter Parker, këtë herë përpiqet të balancojë jetën në shkollë me sekretin e tij si Njeriu-Merimangë, dhe njëkohësisht duhet të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.