Vlerësimi: 5.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.7/10
(3 Voto)

PëRMBLEDHJE

Ansel Elgort, Chloë Grace Moretz. I ndihmuar edhe nga e dashura, nje adoleshent heton vdekjen e shokut të tij dhe e vërteta që ata zbulojnë është shumë më e errët se ç'mund ta kishin imagjinuar.

Fotot

Kriminelët e nëntoritKriminelët e nëntoritKriminelët e nëntorit

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.