poster

WORTH WINNIG

WORTH WINNIG (1989)

Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 5.7/10

PëRMBLEDHJE

Taylor is a man who has no problems with women. So confident is he that he accepts a challenge from his friends: he has to secure proposals of marriage from three women of their choice.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Familja Tush 2 - Endrra amerikane (2016)

  image
  Jean-Paul Rouve, Isabelle Nanty. Kur djali i vogël i familjes Tush, vendos se do të jetojë në Amerikë, pjesa tjetër i bëjnë një vizitë surprizë duke zbuluar një...
 • Të dua në të gjitha gjuhët e botës (2005)

  image
  Xhilberto është profesor edukimi fizik dhe e gjen veten beqar pasi zbulon se e shoqja e ka tradhtuar. Por një nxënësja e tij thotë se e dashuron dhe ia deklaron...
 • Film Ekstrem (2008)

  image
  Kjo komedi e vetme në llojin e vet shënon debutimin në regjizurë të shkrimtarëve të filmit "Jo një tjetër film adoleshencial" Adam Jay Epstein dhe Andrew...
 • Në Humbëtirë (2009)

  image
  Shokët e ngushtë, Karl dhe Lester, e gjejnë veten në mënyrë magjike të transportuar në një univers tjetërsues drejtpërdrejt nga një film të rriturish nga jeta e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.