Fotot

The JerkThe JerkThe JerkThe JerkThe JerkThe JerkThe JerkThe JerkThe JerkThe JerkThe JerkThe Jerk

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Princi abuzues (2013)

  image
  Me Sarah Felberbaum, Christian De Sica, Alessandro Siani. Antonio, i cili punon si nje 'kavie' vullnetare nëpër firmat farmaceutike, do ta gjejë veten të...
 • Marrëzi Kolegji - Manuali i Seksit (2009)

  image
  Dhjetë vite pas filmit të parë, tre virgjëresha të reja fatkeqe zbulojnë "Biblën" e fshehur në bibliotekën e shkollës në East Great Falls High. Për fat të keq për...
 • Prindër pijanecë (2019)

  image
  Alec Baldwin, Salma Hayek. Dy prindër të dehur përpiqen të fshehin problemet financiare nga e bija dhe nga rrethi i tyre shoqëror nëpërmjet disa makinacioneve të...
 • Dëgjo kush flet 1 (1989)

  image
  Një fëmijë fare i vogël do të flasë! Ai do të na thotë me gojën e tij se çfarë mendon për botën jashtë barkut të mamit, për njerëzit dhe botën që e rrethon.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.