PëRMBLEDHJE

Pasi mbarojnë universitetin, një i ri (Miles Teller) dhe e dashura e tij (Anna Kendrick) e kanë shumë të vështirë të gjejnë një punë që ia vlen.

Fotot

Gjej një punë

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.