poster

Da niko ne čuje

In aller Stille (2010)


Vlerësimi: 7.3/10

PëRMBLEDHJE

Policijski detektivi Anja i Anton su u potrazi za šestogodišnjim Maksom, koji je nestao. Anja prolazi kroz težak životni period - razvela se od muža i sada pokušava da održi neki privid normalnog života. Radi naporan posao, ćerka joj je u pubertetu, ima komplikovan odnos sa majkom i jedva može da postigne da provede malo vremena sa svojim trogodišnjim sinom. Sve to uzima svoj danak.

Jedne noći, Anja i njen partner bivaju pozvani zbog porodice koja je ostavila svoje dete satima na hladnoći, nakon čega je dečak nestao nekoliko dana kasnije. Sudbina porodice i istražitelja uskoro počinje da se prepliće.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • In the Name of the People (1987)

  image
  In a industrial town, one business firm stands out with good management. Thanks to agile director Todor's successful policy of "world breakthrough," the whole...
 • Little Jerusalem (2005)

  image
  The Tunisian-French Laura is a young woman that lives with her Orthodox Jewish family in the Jewish community in the suburbs of Paris. Her mother is a widow that...
 • Rrugë të bardha (1974)

  image
  Deda, një djalë i ri me entuziazmin e moshës dhe dashuri për punën, endet përgjatë linjës telefonike duke kërkuar shkëputjen. Njerëzit që jetojnë në zona të...
 • Lulëkuqet mbi mure (1976)

  image
  Jetimët e një strehe vorfënore, nën urdhrat e drejtorit dhe kujdestarit të tyre, pastrojnë çdo natë parullat që njerëzit kanë shkruar kundër fashizmit. Katër...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.