PëRMBLEDHJE

Teenager Finn spends a year abroad in San Francisco. One year later, when his father wants to collect him from the airport, he is faced with the fact that his son is now a girl - Helen.

Fotot

Call Me HelenCall Me HelenCall Me Helen

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • One More Time (2013)

  image
  Lucia is an aging Italian actress and director (beautifully portrayed by Antonioni's and Fellini's actress Lucia Bosé), decides to come back to the small town...
 • Jetë Në Udhëkryq (2009)

  image
  Historitë e një mjeku morgu, një ish të dënuari, një prifti dhe një striptisteje ndërthuren në rrethana të çuditshme në prag të Krishtlindjes.
 • Qyteti Buzë Detit (2016)

  image
  Casey Affleck, Michelle Williams. Një dramë emocionale që prek fijet padukshme që ndërtojnë ose shkatërrojnë familjet. Fitues i dy çmimeve Oskar për aktorin më të...
 • Uvođenje u posao (2007)

  image
  Dragi, young intern with his experienced colleague went to the province on a business trip. Older colleagues has the task to introduce a younger colleague into...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.