Vlerësimi: 5.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.3/10
(84 Voto)

PëRMBLEDHJE

Liam Hemsworth, Jeff Goldblum. Dy dekada pas sulmit jashtëtokësor që thuajse shfarosi njerëzimin, Toka përballet me nje ushtri akoma më të madhe. A do të jetë mjaftueshëm forca e mbrojtjes e krijuar 20 vitet e fundit?

Fotot

Dita e Pavarësisë: KundërsulmiDita e Pavarësisë: KundërsulmiDita e Pavarësisë: KundërsulmiDita e Pavarësisë: KundërsulmiDita e Pavarësisë: KundërsulmiDita e Pavarësisë: KundërsulmiDita e Pavarësisë: KundërsulmiDita e Pavarësisë: KundërsulmiDita e Pavarësisë: KundërsulmiDita e Pavarësisë: KundërsulmiDita e Pavarësisë: KundërsulmiDita e Pavarësisë: KundërsulmiDita e Pavarësisë: KundërsulmiDita e Pavarësisë: KundërsulmiDita e Pavarësisë: KundërsulmiDita e Pavarësisë: KundërsulmiDita e Pavarësisë: KundërsulmiDita e Pavarësisë: KundërsulmiDita e Pavarësisë: KundërsulmiDita e Pavarësisë: Kundërsulmi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Bambëllbi (2018)

  image
  Kandidat për çmim Oskar Hailee Steinfeld. Në një mision për të mbrojtur Tokën, Bambëllbi i frikësuar dhe i dëmtuar, zbulohet nga një adoleshente e quajtur Çarli....
 • 2012 (2009)

  image
  John Cusack, Amanda Peet. Më 21.12.2012, ngjarje apokaliptike do shkatërrojnë botën dhe do të rrezikojnë ekzistencën e njerëzimit. Kjo është përpjekja e një grupi...
 • Harresë (2013)

  image
  Tom Cruise, Morgan Freeman. Në të ardhmen, kur Toka është shkatërruar nga nje racë jashtëtokësorësh, Xhek Harper - veteran i ngarkuar me misionin e nxjerrjes së...
 • Bota Xhurasik (2015)

  image
  22 vite pas Parkut Xhurasik, është hapur Bota Xhurasik dhe shkencëtarët kanë krijuar gjenetikisht një race të re dinozaurësh. Por kur gjërat shkojnë tmerrësisht...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.