poster

Fqinjët 2

Neighbors 2: Sorority Rising (2016)

Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kinë
RED tv | 25.4.24 | 12:21

Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.4/10
(19 Voto)

PëRMBLEDHJE

Seth Rogen, Zac Efron, Rose Byrne. Kur fqinjet e reja të Makut dhe Kellit, del se janë nje shoqëri studentore vajzash akoma më e zhurmshme se të mëparshmit, ata bashkojnë forcat me ish-armikun e tyre Tedin, për t'i përzënë njëherë e mirë.

Fotot

Fqinjët 2Fqinjët 2Fqinjët 2Fqinjët 2Fqinjët 2Fqinjët 2Fqinjët 2Fqinjët 2Fqinjët 2Fqinjët 2Fqinjët 2Fqinjët 2Fqinjët 2Fqinjët 2Fqinjët 2Fqinjët 2Fqinjët 2Fqinjët 2Fqinjët 2

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.