Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.6/10
(18 Voto)

PëRMBLEDHJE

N.Cage. Bill Firpo po mundohet të bëjë një jetë normale, por vëllezërit e tij e fusin në telashe. Të tre grabisin një bankë në një qytet të vogël dhe ndërkohe që mundohen te dalin nga qyteti me parate, ata njihen me miresjelljen e banoreve.

Fotot

Furtunë në parajsëFurtunë në parajsë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Married to the Mob (1988)

  image
  Angela deMarco is unhappily married to high Mafia member Frank deMarco. When Frank is killed, Angela takes the opportunity to break free of the Mafia world...
 • Italia e vogël (2018)

  image
  Hayden Christensen, Emma Roberts. Dikur ata ishin shokë fëmijërie. Tani, të rritur, e gjejnë veten të dashuruar dhe në mes të grindjeve shumëvjeçare të familjeve...
 • Up to His Ears (1965)

  image
  Turbulent, fast-paced comedy adventure (one of the best of its time) about unhappy billionaire Belmondo, whose suicide attempts keep failing. When he hires some...
 • Një natë tek McCool's (2001)

  image
  M.Dillon, M.Douglas, L.Tyler. Një vajzë e re sjell një mal me probleme në jetët e disa meshkujve, ndoshta...duke ua ndryshuar ato përgjithmonë, por secili prej...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.