PëRMBLEDHJE

Regjia: Ivano di Mateo. Valerio Mastandrea. Pasi ndahet nga bashkëshortja për shkak të tradhëtisë së tij, Xhulioja duhet të ruajë dinjitetin si burrë megjithë situatën e vështirë ekonomike. Fitues i çmimit Pasinetti në festivalin e Venecias.

Fotot

EkuilibruesitEkuilibruesit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dielli i asaj mbrëmje (2009)

  image
  Një fermer i moshuar tenesian kthehet në fshatin e tij dhe duhet të përballohet me tradhëtinë e familjës, shfaqjen e armikut të vjetër dhe me humbjen e fermës së...
 • Kurrë rrallë nganjëherë gjithmonë (2020)

  image
  Sidney Flanigan, Talia Ryder, Théodore Pellerin. Një portret intim i dy vajzave adoleshente në Pensilvaninë rurale. Pasi zbulon se është shtatzënë, Autumn, së...
 • Njeriu i shiut (1988)

  image
  Regjia: B.Levinson. Aktorët: D.Hoffman, T.Cruise. Fitues i 4 çmimeve Oskar dhe i 19 çmimeve të tjera kinematografike. Çarli do të përfitojë nga trashëgimia vetëm...
 • Torta (2014)

  image
  Jennifer Aniston. Klara intrigohet nga vetëvrasja e nje gruaje në grupin e saj mbështetës për dhimbje kronike, ndërkohë që fillon të reflektojë edhe për...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.