Vlerësimi: 6.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.3/10
(3 Voto)

PëRMBLEDHJE

Sherlock Holmes (Anthony Higgins) is awakened in modern times with a tale that he had invented a method of suspended animation that he had utilized on himself. Awakened by an earthquake, he is helped by Amy Winslow, who lives at 1994 Baker Street in San Francisco. There he is joined by a new group of Baker Street Irregulars led by Zapper. His battles lead him to the evil Moriarty clan led by James Moriarty Booth.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hanna's Homecoming (2018)

  image
  This is the plot from the film's PR material. After three years at boarding school, Hanna is returning home to her little village to help her father's butcher's...
 • Porti i fundit (2010)

  image
  Ian Martini është detektivi i këputur të policisë së Bostonit i cili pas një arestimi të dështuar lidhur me alkol ka marrë edhe një shansë nga shefi i tij:...
 • Jeta e nëntë e Luis Draksit (2016)

  image
  Jamie Dornan, Aiden Longworth. Një neurolog që fillon të studiojë rastin e një 9 vjeçari që i ka shpëtuar shpesh vdekjes, zhtyet në një mister që teston kufirin...
 • Lost Highway (1997)

  image
  Fred Madison, a saxophonist, is accused under mysterious circumstances of murdering his wife Renee. On death row, he inexplicably morphs into a young man named...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.